Майонез, 230г

Склад продукту:

яйця курячі фермерські, гірчиця, лимон, олія соняшникова, сіль, цукор.

  • Енергетична цінність 100г продукту - 327.0 Ккал

Поживна цінність продукту (100 гр):

  • Білків 0.8 г
  • Жирів 30.8 г
  • Вуглеводи  9.4 г 

Термін придатності та умови зберігання: 

за t від 0°С до 3°С – 3 доби.

More details

 
More info

Майонез - істинно французький соус, навколо користі якого точиться дуже багато суперечок . Зазвичай майонез, який ми купуємо у великих магазинах містить чимало консервантів та жирів. Як же бути? Пробувати створювати більш корисні, домашні варіанти майонезу. У Франції заправка страв придбаним майонезом вважається моветоном. На батьківщині цього соусу його використовують не часто, але коли використовують – вибір падає на домашній.

ТМ «Молоко від фермера» пропонує Вам саме ДОМАШНІЙ майонез виготовлений за класичним французьким рецептом. Такий майонез містить лише один жовток, а отже і вміст холестерину, якого ви скористаєтесь, буде дуже мала, оливкову олію, оцет та воду. Для більш насиченого смаку ми додаємо 2 чайної ложки гірчиці. Цей майонез має низку важливих переваг. Перш за все, він містить мало холестерину, а також в ньому практично немає консервантів. Крім того, оливкова олія є відмінним джерелом жирних поліненасичених кислот. Це один з корисних видів жирів.

Даний майонез дійсно кращий компромісний варіант для тих, хто бажає зберегти істинний смак улюблених страв з майонезом і при цьому не нашкодити здоров’ю. Отримуйте насолоду від смаку улюблених страв, і залишайтеся здоровими.

 

Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists