Зефір

Склад продукту:

пюре яблучне, білок яєчний, патока, пектин, кислота молочна, ароматизатор «ванільний» або «ванільно-вершковий» або «вершковий».

  • Енергетична цінність 100г продукту - 306.0 Ккал

Поживна цінність продукту (100 гр):

  • Білків 0.8 г
  • Жирів 0.1 г
  • Вуглеводи 73.4 г 

Термін придатності та умови зберігання: 

за t 0°С - 18±3°С – 2 місяці.

More details

Зефір

0,00 грн

 
More info

Зефір... Історія цього слова бере свої коріння ще з часів Стародавньої Греції. Грецька міфологія відає нам про славу бога західного теплого легкого вітру, ім'я якому - Зефір. Зефір нашої епохи так само спокушає, приваблює своєю легкістю, витонченістю форми і смаку.

Зефір "Солодка мрія"™ виготовляється за спеціальним рецептом і технологіЇ, виключно з натуральної, екологічно чистої сировини. Наш зефір має збалансований смак і аромат, володіє високими поживними властивостями, містить вітаміни, природні речовини і мінерали, що забезпечують життєдіяльність організму людини.

Добірні інгредієнти - цукор, фруктово-ягідне пюре, пектин, патока, молочна кислота, білок яєчний, натуральні смакові й ароматичні добавки роблять смак зефіру "Солодка мрія" незабутнім, перед яким не здатні встояти ні дорослі, і діти.

Цукор у вигляді спеціально виготовленого сиропу - основний компонент зефіру,який є вуглеводним джерелом енергії для роботи мозку.

Плодово-ягідне пюре - це солодка маса, що володіє всіма цінними властивостями плодів і ягід, що містить у собі пектин, клітковину і органічні кислоти. Для виготовлення зефіру використовується яблучне, абрикосове, вишневе пюре.

Пектин - натуральний продукт, отриманий з яблук і цитрусових плодів. У виробництві зефіру використовується як желюючий і стабілізуючий компонент. Пектин має загальновідомими корисними властивостями: виводить з організму солі важких металів, покращує формулу крові, збільшуючи зміст червоних кров'яних тілець.

Молочна кислота надає продукту м'який смак і підсилює аромат.

Білок свіжих курячих яєць служить піноутворювачем для зефіру, покращує його смак, утворює його структуру.

Бета-каротин є натуральним барвником, а також вітаміном з антиоксидантними, радіопротекторними, антиканцерогенні і імуностимулюючим властивостями.

Бездоганна якість, вишуканий смак, натуральність, зручна і сучасна упаковка , своєчасна доставка - виправдають очікування навіть найвимогливіших покупців.

Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists