Запіканка ягідна зі стевією, 1.9%

Склад продукту:

сир кисломолочний, яйця курячі фермерські, крупа манна, сметана 20%, молоко коров’яче, стевія, абрикос, вишня, спеції.

  • Енергетична цінність 100г продукту - 76.0 Ккал

Поживна цінність продукту (100 гр):

  • Білків 12.3 г
  • Жирів 1.9 г
  • Вуглеводи 2.4 г 

Термін придатності та умови зберігання: 

за t від 0°С до + 6°С - 3 доби.

More details

Запіканка ягідна зі стевією, 1.9%
 
More info

Запіканка ягідна зі стевією, 1.9% - унікальна рецептура від "Молоко від фермера" - низькокалорійно, без цукру, корисно та смачно!

Сирна запіканка – широко відома страва на основі сиру з додаванням натуральних ягід і фруктів. Вона дуже корисна і смачна, а тому є одним з найулюбленіших десертів дітей та дорослих. Користь запіканки обумовлена вмістом в ній мінералів, вітамінів, жирів, білків та вуглеводів, які необхідні для людини будь-якого віку; вони знаходяться у збалансованій формі й легко засвоюються організмом. 
Ніжна сирна запіканка добре підходить для дитячого та дієтичного харчування, а також є незамінною стравою для людей з проблемами травлення, оскільки не викликає подразнення слизистої оболонки шлунку і не підвищує кислотність.  Запіканка –  неодмінний компонент раціону харчування дітей, хворих, людей похилого віку, спортсменів.

Наявність сирної запіканки у вашому раціоні буде корисною для серцево-судинної та нервової систем, сприятиме зміцненню кісток і зубів, а також росту волосся та нігтів.

Калорійність запіканки невелика, тому вона добре підходить як для ситного сніданку, так і для легкої вечері, і звісно, є ідеальним варіантом для перекусів на роботі.

Смакові якості сирної запіканки нікого не залишать байдужим, спробуйте самі та переконайтесь!

Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists