Запіканка з грушею, 2.3%

Склад продукту:

сир кисломолочний, яйця курячі фермерські, крупа манна, сметана 20%, масло вершкове «Селянське», груша, родзинки, цукор, спеції.

  • Енергетична цінність 100г продукту - 125.0 Ккал

Поживна цінність продукту (100 гр):

  • Білків 11.2 г
  • Жирів 2.3 г
  • Вуглеводи  15.3 г 

Термін придатності та умови зберігання: 

за t від 0°С до + 6°С - 3 доби.

More details

 
More info

Сирна запіканка – широко відома страва на основі сиру з додаванням натуральних ягід і фруктів. Вона дуже корисна і смачна, а тому є одним з найулюбленіших десертів дітей та дорослих. Користь запіканки обумовлена вмістом в ній мінералів, вітамінів, жирів, білків та вуглеводів, які необхідні для людини будь-якого віку; вони знаходяться у збалансованій формі й легко засвоюються організмом. 

Груша з її унікальним багатим смаком та високим вмістом вітамінів та фолієвої кислоти є одним із найулюбленіших фруктів людей в усьому світі. Мало хто знає, що у солодких на смак грушах міститься набагато менше фруктози, ніж у яблуках. У поєднанні із ніжним кисломолочним сиром вона створює надзвичайно тендітний та глибокий смак, який можна довершити лише додаванням не менш корисних родзинок, - які є джерелом натрію, фосфору, магнію, заліза та кальцію - до корисності цієї запіканки. Найкращий вибір на сніданок або десерт для людей, що цінують не лише смакові, але і корисні якості їжі. 


Ніжна сирна запіканка добре підходить для дитячого та дієтичного харчування, а також є незамінною стравою для людей з проблемами травлення, оскільки не викликає подразнення слизистої оболонки шлунку і не підвищує кислотність.  Запіканка –  неодмінний компонент раціону харчування дітей, хворих, людей похилого віку, спортсменів.

Наявність сирної запіканки у вашому раціоні буде корисною для серцево-судинної та нервової систем, сприятиме зміцненню кісток і зубів, а також росту волосся та нігтів.

Калорійність запіканки невелика, тому вона добре підходить як для ситного сніданку, так і для легкої вечері, і звісно, є ідеальним варіантом для перекусів на роботі.

Смакові якості сирної запіканки нікого не залишать байдужим, спробуйте самі та переконайтесь!

Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists