Сир «Камамбер», 50.0%

Склад продукту:

молоко коров’яче пастеризоване, сіль харчова, хлористий кальцій, молокозсідальний ферментний препарат рослинного походження, бактеріальна культура мезофільних та термофільних молочно-кислих бактерій, культура білої плісняви Penicillium candidum. Масова частка жиру в сухій речовині (50±1,6) %.

  • Енергетична цінність 100г продукту - 257.0 Ккал

Поживна цінність продукту (100 гр):

  • Білків 20.0 г
  • Жирів 25.0 г
  • Вуглеводи  0.0 г 

Термін придатності та умови зберігання: 

за t від 0°С до + 6°С - 3

за t від -4 С до 0°С - не більше 3 місяців

за t від 0°С до 6°С - не більше 2 місяців

доби.

More details

 
More info
Камамбер — жирний м’який сир білого або вершкового кольору, з ніжним і пікантним, злегка грибним смаком і ароматом сирної цвілі, сильнішим у зрілого сиру. Ця особлива сирна цвіль і створює пухнасту кірочку на поверхні сиру.
 
Камамбер роблять з найкращого молока, для чого корів пасуть на певних пасовищах. Щоб отримати 12 головок камамбера вагою по 340 г, потрібно 25 літрів молока.
 
Хороший камамбер — твердий. Якщо тверда лише середина, а під кіркою сир залишається в напіврідкому стані, значить, він виготовлений неправильно. Правильність дозрівання передбачає певну послідовність в розвитку різної цвілі: спочатку білої, потім сірої з блакитним відтінком, а після червоно-коричневою. Порушення цієї послідовності неодмінно позначиться на якості сиру.
 
Сир укладають в спеціальні дерев’яні ящики або в солому по 6 сирних головок. Камамбер швидко реалізують через недовгий терміну зберігання.
 
СКЛАД І КОРИСТЬ
 
Камамбер хорошої якості дуже корисний. Він легко перетравлюється, містить вітаміни, амінокислоти і бактерії, що покращують роботу кишечника. Цвіль сприяє посиленню цілющої дії сиру. Вона багата речовинами, що допомагають виробляти меланін і захищає від сонячних опіків.
 
Камамбер рекомендований при важких захворюваннях, які ослаблюють організм (туберкульоз, онкологія та ін.) У ньому велика кількість фосфору і кальцію, що робить сир корисним для людей, які страждають артритами, артрозами та іншими подібними хворобами. Він також зміцнює нервову систему і підходить при непереносимості молочних продуктів через відсутність лактози.
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists