Напій на сироватці с соком яблучним, 0,5л

Склад продукту:

сироватка, сік яблучний прямого віджиму.

  • Енергетична цінність 100г продукту - 24.0 Ккал

Поживна цінність продукту (100 гр):

  • Білків 0.07 г
  • Жирів 0.05 г
  • Вуглеводи  9.7 г 

Термін придатності та умови зберігання: 

за t 4±2 °С в герметично закритій тарі - 5 діб.

More details

Напій на сироватці с соком яблучним, 0,5л
 
More info

Молочна сироватка складається на 94% з води, а решта - це лактоза, сироватковий білок, молочний жир і так званий молочний цукор. Лактоза - це корисний вуглевод, в найменшій мірі сприяє утворенню небажаного жиру. Лактоза також нормалізує діяльність шлунково-кишкового тракту. Сироваткові білки містять унікальні амінокислоти, які беруть участь в процесі кровотворення і в синтезі білків печінки. Молочний жир легко засвоюється і посилює діяльність інших ферментів, життєво важливих для людського організму.

До складу молочної сироватки входять вітаміни групи В, вітамін С, нікотинова кислота, холін, вітамін А, вітамін Е і біотин. Молочна сироватка містить також кальцій, магній і пробіотичні бактерії. 1 літр сироватки містить 60% добової потреби організму в кальції, практично повністю у вітаміні В2 і на 40% в калії. Молочна сироватка допомагає в лікуванні захворювань органів травлення: нормалізує кишкову мікрофлору, уповільнює газоутворення і гнильні процеси. Завдяки високому вмісту вітамінів групи В, молочна сироватка може служити заспокійливим напоєм. Напої на основі молочної сироватки здатні позитивно впливати на емоційний стан людини, пригнічуючи депресію та інші апатичні стану. Сироватка містить велику кількість водорозчинних вітамінів, тому вона може захистити нас від прихованих форм вітамінної недостатності, що особливо актуально у весняний період, коли ще відсутні на нашому столі свіжі овочі та фрукти.Стакан сироватки щодня зміцнює імунітет.

Білки молочної сироватки використовуються для приготування продуктів для дитячого харчування, так як їх склад більше схожий на склад білків материнського молока, ніж склад білків молока коров'ячого. Молочна сироватка рекомендується для людей, що мають проблеми із зайвою вагою. Вона застосовується для лікування ожиріння і для профілактики надлишкової маси тіла. Часто молочну сироватку використовують при дієтах і розвантажувальних днях: калорійність в кілька разів менше, ніж у молока, а вміст жиру всього 0,2%.

Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists