Коктейль «Дитинство», 300 мл

Склад продукту:

молоко коров`яче пастеризоване 3,2% (120 мл), морозиво (45 г).

  • Енергетична цінність 100г продукту - 107.0 Ккал

Поживна цінність продукту (100 гр):

  • Білків 2.9 г
  • Жирів 6.7 г
  • Вуглеводи 9.1 г 

More details

 
More info

Колись, за часів дитинства, молочний коктейль в магазині, був обов’язковим атрибутом походу за хлібом. Кожен з нас родом з дитинства. Ні-ні, та й спливе в пам’яті то дерев’яна пірамідка, то пластиковий пістолет, то гойдалки-каруселі, газована вода по 3 копійки з автомата на площі. Щось защемить іноді в душі, у багатьох навіть сльоза навернеться.

Років 30-40 тому майже у всіх великих містах, напевно, був місцевий Універсам,  і в ньому був кафетерій, де можна було випити кави «еспресо», з’їсти лимонне або заварне тістечко, пломбір з вазочки, а також поласувати чудовим і неймовірно смачним напоєм – молочний коктейль з морозивом «за 11 копійок».

Тітка в білому фартусі, і жахливому (змайстрованому з хустки, обгорткового паперу і скріпок) кокошнику, зі злобно-фальшивою посмішкою, брала в руки величезний алюмінієвий стакан, наливала туди мірним стаканчиком сироп. Сироп зазвичай з шипшини, вишні. Ставила склянку на ваги і кидала туди кульки морозива, які діставала з величезної скрині – холодильника, де лотки м’якого морозива лежали поруч з брилами сухого льоду. Відміряла по вазі морозиво, і доливала свіже молоко.

А далі, величезний «промисловий» міксер на два алюмінієвих стакани. І – жжжжжжжж!!! Молочний коктейль розливався в звичайні гранчаки. І – ось він, коктейль з дитинства.

Молочний коктейль від "Молоко від фермера" смак як в дитинстві  з натуральних продуктів власного виробництва.

Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists