Чай чорний

Склад продукту:

чай чорний, вода питна.

  • Енергетична цінність 100г продукту - 0.0 Ккал

Поживна цінність продукту (100 гр):

  • Білків 0.0 г
  • Жирів 0.0 г
  • Вуглеводи 0.0 г 

More details

 
More info

Є безліч класифікацій чаю: за типом рослини, походженням, окисненням, типом листя і його обробки, сезоном збирання, додатковою обробкою тощо. Ми ж розкажемо про найпопулярніші види чаю (класифікація за кольором).

Найпоширеніший чай у світі – чорний. Його споживають у різних країнах, з добавками і без, з цукром, без цукру, зі скибочкою лимона і вершками. Варіантів безліч. Особливість чорного чаю в тому, що він зазнає повного окислення.

Улун – чай, який своїми властивостями найбільше нагадує традиційний чорний. Він окиснений на 30 – 70%. У Китаї його називають синьо-зеленим чи навіть блакитним.

Зелений чай не піддається повному окисненню. Його обробляють таким чином, щоб не відбулася сильна ферментація. Цей чай справедливо вважають кориснішим за чорний.

Жовтий чай – майже те ж саме, що й зелений, до якого ми звикли. Але перед процесом сушки він проходить процедуру закритого томління.

Білий чай зазнає ще меншої ферментації, ніж зелений. Фактично білий чай – це чайні бруньки. Його збирають лише на початку весни.

Корисні властивості чаю  від "Молоко від фермера":

Чорний від "Молоко від фермера":

Вітаміни: Р, К. А, С і РР.
Властивості: має сильну бактерицидну і в'яжучу властивість (допомагає при харчових отруєннях); використовують для дезінфекції при ранах, гнійних захворюваннях шкіри і кон'юнктивітах; впливає на нервову систему (у залежності від міцності має від заспокійливої до тонізуючої дії); зміцнює ясна і захищає зуби від карієсу; зміцнює судини.

Зелений чай від "Молоко від фермера":

Вітаміни: С, РР і групи В
Властивості: тонізує організм у цілому і нервову систему зокрема (тому не пийте його перед сном); має чудові антибактеріальні властивості; виводить з організму важкі метали; зміцнює судини та виводить холестерин; позитивно впливає на травну систему; допомагає боротися з онкологією.

Білий чай від "Молоко від фермера":

Вітаміни: С, РР
Властивості: він дуже схожий за властивостями на зелений чай, однак власне білий чай рекомендують людям з хронічною втомою та зниженим імунітетом.

Пуер чай від "Молоко від фермера":

Властивості: цей чай неймовірно бадьорить, тож ним можна спокійно замінити каву. Він підвищує працездатність, покращує самопочуття, виводить з організму токсини, допомагає у боротьбі із зайвою вагою. Також він зміцнює судини, знижує рівень холестерину та рівень цукру в крові.

Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists