Сметана, 20.0%

Склад продукту:

 молоко коров’яче незбиране та знежирене, вершки з коров’ячого молока натуральні з маосовою часткою жиру не більше 400%, закваска чистих культур молочнокислих бактерій.

  • Енергетична цінність 100г продукту - 206.0 Ккал

Поживна цінність продукту (100 гр):

  • Білків 2.8 г
  • Жирів 20.0 г
  • Вуглеводи 3.0 г 

Термін придатності та умови зберігання: 

в герметично закритій тарі за t 4±2°С - 5 діб.

після відкриття за t від 0 до 6°С - 84 години.

More details

 
More info

Сметана – висококалорійний кисломолочний продукт, який отримується з вершків та закваски шляхом бродіння. Корисні властивості сметани роблять її незамінним продуктом в раціоні харчування. Сметана швидко засвоюється організмом, не обтяжує шлунок та покращує травлення, тому добре підходить тим, у кого поганий апетит та проблеми травною системою.

Цей кисломолочний продукт містить повноцінний молочний білок з необхідними організму амінокислотами, молочними цурками та жирами, що легко засвоюються. У складі сметани є вітаміни А, В2, В12, С, Е, РР, мікро- та мікроелементи, органічні кислоти.

Сметану використовують для спеціального харчування при малокрів’ї та виснаженні організму. Також вона є профілактичним засобом атеросклерозу, оскільки містить лецитин, який сприяє розчиненню холестерину і не дає перешкоджає йому відкладатись на стінках судин. Застосовується у приготуванні косметичних масок для омолодження й живлення шкіри, відома як загоювальний засіб при сонячних опіках.

Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists