Новини

від фермера

Дізнавайтеся про акції, знижки, нові товари, відкриття наших нових магазинів...

Слідкуйте
за новинками

 • 2015-01-14

  Для наших шанувальників.

  Для наших шанувальників.

  Друзі, дякуємо, що ви з нами! Ми і надалі будем вас тішити смачними та корисними продуктами. З вдячністю ми подаруємо 2000 та 3000-ому шанувальнику нашої сторінки сертифікат 200грн на продукцію ТМ "Молоко від фермера" та серед всіх, хто підписаний на нашу сторінку в Фейсбуці проведемо розіграш сертифікату.

  Деталі
 • 2014-12-20

  Молоко на ніч. Корисно чи ні?

  Молоко на ніч. Корисно чи ні?

  Молоко на ніч. Корисно чи ні? Молоком людина починає харчуватися з самого народження. Спочатку це материнське молоко, потім, коли люди стають старше, то п'ють коров'яче або козяче. При цьому користь і шкода молока завжди привертали увагу фахівців з харчування та лікарів. Тим більше що для багатьох людей молоко залишається постійним продуктом у раціоні практично протягом усього життя.

  Деталі
 • 2014-12-19

  Що таке сухе молоко і як його відрізнити від справжнього?

  Що таке сухе молоко і як його відрізнити від справжнього?

  Що таке сухе молоко і як його відрізнити від справжнього? Сухе молоко – продукт, отриманий з натурального коров'ячого молока шляхом його згущення і висушування в спеціальних сушильних установках. Цей всім відомий продукт являє собою розчинний порошок, який розчиняють у теплій воді. Цим він і відрізняється від звичайного, справжнього молока.

  Деталі
 • 2014-12-15

  Чому корова їсть зелену траву а молоко дає біле?

  Чому корова їсть зелену траву а молоко дає біле?

  Чому корова їсть зелену траву а молоко дає біле? Людей завжди цікавили відповіді на питання чому. Особливо багато таких питань задають діти. Чому трава зелена? Чому небо блакитне? І, звичайно ж, чому молоко біле? Відповіді на такі питання будуть цікавими і дорослим. Тому спробуємо пояснити, як же так виходить, що корова траву їсть зелену, а молоко дає біле?

  Деталі
 • 2014-12-04

  Знову даруємо ГРОШІ!

  Знову даруємо ГРОШІ!

  Друзі, дякуємо, що ви з нами! І ми знову даруємо гроші! Сьогодні стартує серія розіграшів, кожного тижня, аж до 28 грудня 2014р., ми будемо розігрувати сертифікат номіналом 200грн. на покупку наших продуктів. Визначати переможців будемо щонеділі, а першого оберемо вже 7.12.2014. Кожен з вас може стати щасливим переможцем вже цього тижня! Хочеш перемогти - тоді дій!

  Деталі
 • 2014-12-03

  Молоко з медом при болях у горлі.

  Молоко з медом при болях у горлі.

  Молоко з медом при болях у горлі Молоко є одним з найцінніших продуктів харчування. Завдяки своєму складу воно відмінно «підживлює» виснажений хворобою організм. Мед же відомий як сильний протизапальний і антибактеріальний засіб. У сукупності ці продукти активізують організм на боротьбу з інфекцією, полегшують біль у горлі, вироблення і відходження мокроти при кашлі, а також сприяють швидкому відновленню пошкоджених дихальних шляхів.

  Деталі
 • 2014-11-23

  Що таке непереносимість лактози?

  Що таке непереносимість лактози?

  Непереносимість лактози означає, що організм не може легко переварити лактозу – це різновид натурального цукру, що містить молоко.

  Деталі
 • 2014-11-23

  Кефірна дієта. Схуднення з користю

  Кефірна дієта. Схуднення з користю

  Кефір – той рідкісний продукт, який подобається всім: і дорослим, і дітям, і навіть дієтологам. Він корисний, смачний та доступний. І здатний здійснити рожеву мрію всіх жінок – легко і швидко схуднути.

  Деталі
 • 2014-11-19

  Молоко і алергія.

  Молоко і алергія.

  Молоко давно вважається одним з найкращих засобів для нарощування м'язової маси в бодібілдингу. Однак деякі спортсмени відчувають алергію на лактозу (цукор в молоці), або у них в організмі нестача або відсутність ферментів, які її перетравлюють.

  Деталі
 • 2014-11-15

  Молоко після тренування.

  Молоко після тренування.

  Молоко після тренування. Для росту м’язів та здоров’я Силачі початку минулого століття в один голос стверджували, ніби парне молоко є для спортсмена чарівної панацеєю. Лікарі говорили те ж саме. У ті роки вони прописували таке молоко багатьом пацієнтам як ліки. У чому ж криється секрет парного молока?

  Деталі
Items 1 to 10 of 19 total

has been added to your wishlist.