Для наших шанувальників.

Для наших шанувальників.

Друзі, дякуємо, що ви з нами! Ми і надалі будем вас тішити смачними та корисними продуктами.

З вдячністю ми подаруємо 2000 та 3000-ому шанувальнику нашої сторінки сертифікат 200грн на продукцію ТМ "Молоко від фермера" та серед всіх, хто підписаний на нашу сторінку в Фейсбуці проведемо розіграш сертифікату.

Отже, що вам потрібно зробити для участі

Кожен з вас може стати щасливим переможцем вже цього тижня! Хочеш перемогти - тоді дій!!!

 

1. Лайкни сторінку “Молоко від фермера” на нашій сторінці фейсбуку;

2. Розмісти цей пост зі своїм коментарем - Я люблю "Молоко від фермера" у себе на сторінці та поділись постом про акцію зі своїми друзями.

Щоб не проґавити результати конкурсу, обов’язково додай сторінку “ Молоко від фермера” до списку зацікавлень.

 

У конкурсі може брати участь кожен, перемогти можеш саме ти!

Переможці будуть обрані за допомогою сервісу random.org і оголошені на нашій сторінці у фейсбук.

Призовий фонд: 3 сертифікати на 200грн. на покупку ТМ «Молоко від фермера».

Отож, до ПЕРЕМОГИ!

Офіційні умови:

 • Переможець / Переможці Конкурсу визначається / визначаються Організатором шляхом жеребкування механічним або електронним шляхом протягом до 5 днів після терміну закінчення Конкурсу серед всіх Учасників Конкурсу, які виконали всі умови участі в Конкурсі, зазначені в даних правилах;
 • Призовий фонд: Гарантовані подарунки (надалі - «Подарунки»):- 3 сертифікати по 200грн на продуктовий кошик з продуктами ТМ «Молоко від фермера» (торговельна мережа ТМ «Фермерське молоко»).
 • Один Учасник Конкурсу має право отримати 1 (один) Подарунок;
 • Для отримання Подарунку Переможцю / Переможцям Конкурсу необхідно протягом 2 (двох) календарних днів з моменту оголошення інформації про перемогу на сторінці, зв'язатися приватним повідоленям на сторінці «Молоко від фермера» та надати контактні дані: ПІБ, номер телефону, поштову адреса, а також інші документи на вимогу Організатора.
 • Подарунок можна отпримати лише у магазині ТМ «Молоко від фермера» (торговельна мережа ТМ «Фермерське молоко») за адресою вул. Мате Залки, 8.
 • Всі подарунки будуть вручені після оголошення всіх переможців конкурсу, тобто після оголошення 3000-го шанувальника сторінки ТМ «Молоко від фермера»https://www.facebook.com/molokoferma.com.ua та проведення розіграшу серед вчіх, хто підписаний на сторінку.
 • Організатор Конкурсу створює базу персональних даних Переможців загального характеру (прізвище, ім'я, номер телефону, ідентифікаційні дані в соціальній мережі Facebook) відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Беручи участь в конкурсі, кожен Учасник тим самим надає свою повну та безумовну згоду на збір та обробку його персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» з метою, зазначеною в цих Правилах;
 • Якщо в ході перевірки стало відомо, що Переможець / Переможці порушив / порушили Правила участі в Конкурсі, або вказав недостовірну інформацію про себе, або вручити йому.
 • Подарунок неможливо з причин, що не залежать від Організатора / Виконавця Конкурсу, Замовник залишає за собою право оголосити Переможцем іншого Учасника;
 • Організатор повідомляє Переможцю про можливість отримання Подарунку приватним повідомленням до профілю, з якого здійснювалося участь у Конкурсі, впродовж 5 робочих днів після визначення Переможця / Переможців.
 • За умови належного виконання Переможцем / Переможцями Конкурсу умов цих Правил, Переможець / і, які знаходяться в м. Києві, отримують свої подарунки за попереднім погодженням в приватному повідомленні до профілю або по телефону;
 • У разі, якщо протягом 2 календарних днів з моменту направлення Виконавцем Переможцю Конкурсу повідомлення про можливість отримання Подарунку, Переможець не вернувся за отриманням подарунка, або не виконає належним чином інші умови, зазначені в даних Правилах, Подарунок переходить у розпорядження Організатора;
 • Всі Учасники зобов'язуються виконувати дані Правила Конкурсу. Для отримання подарунка в рамках Конкурсу Учасник повинен надати Організатору / Виконавцю Конкурсу достовірну персональну інформацію, у тому числі інформацію, щодо контактів для зв'язку з ним.
2015-01-14 Home, Новини 1359
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists