Кефірна дієта. Схуднення з користю

Кефірна дієта. Схуднення з користю

Кефір – той рідкісний продукт, який подобається всім: і дорослим, і дітям, і навіть дієтологам. Він корисний, смачний та доступний. І здатний здійснити рожеву мрію всіх жінок – легко і швидко схуднути. Сьогодні існує величезна кількість дієт, які пропонують вживати

Секрети кефіру

Найцінніше для людей, які хочуть схуднути, – це кальцій. Кальцій впливає на гормони, що регулюють обмін жирів. І чим швидше в організмі засвоюється кальцій, тим швидше відбувається процес схуднення. Але для цього кефір потрібно пити увечері і не холодним. Чому? По-перше, кальцій засвоюється вночі, по-друге, крижаний кефір повністю не засвоюється в організмі, оскільки сповільнюються процеси розщеплення речовин.

Чим ще корисні кисломолочні продукти, такі як кефір та ряжанка? Він містить «живі» бактерії. Але лише тоді, коли перед вами свіжий продукт з терміном придатності не більше 7 днів. Коли «живі» бактерії потрапляють в шлунок, більшість з них гине, як і все живе в кислому середовищі. І лише невелика їх частина зберігає життєздатність, проходячи весь шлях шлунково-кишкового тракту. Але для людини цінні не самі бактерії, а продукти їх життєдіяльності, які утворюються при їх розкладанні. Саме вони позитивно впливають на стан шлунку, кишечника і покращують травлення.

кефірна дієта

На кефірі легко худнути. Саме тому кефірна дієта на 3, 7 і навіть 9 днів користується величезною популярністю як серед тих, що худнуть, так і серед дієтологів. А все тому, що кефір, на відміну від інших молочних продуктів, містить білок, який моментально розщеплюється в організмі. Завдяки цьому ви відчуваєте насичення і худнете без втрати м'язової маси.

Дієта на кефірі на 3 дні

Такий підхід передбачає вживання тільки кефіру протягом трьох днів. Для цього вам потрібно вживати добову норму, тобто один-півтори літра на добу, які потрібно розбити на 5-7 прийомів. Тобто в день ви можете випивати 5-6 склянок кефіру і трохи мінеральної води. Вибирайте кефір жирністю від 0% до 1,5%. Жир – це калорії, а вам потрібен низькокалорійний продукт. Головна умова такої дієти – не використовувати її більше трьох днів.

кефір

Кефірна дієта на 7 днів

Це досить збалансована система харчування, за допомогою якої ви можете за тиждень скинути 4-5 кг, про що свідчать відгуки і лікарів, і їх пацієнтів. У день потрібно випивати 1-1,5 л напою, дотримуючись запропонованаго раціону:

- день перший: кілограм фруктів;

- другий: печена картопля (4 середніх картоплі);

- третій - розвантажувальний: 0,5 л мінеральної води;

- четвертий: відварне пісне м'ясо (курка, телятина, яловичина, свинина, індичка). Не більше півкілограма;

- п'ятий: кілограм яблук;

- шостий: кілограм будь-яких овочів, з них ви можете зробити салат без солі;

- сьомий – розвантажувальний: повторити 3-й розвантажувальний день.

Зверніть увагу, що кількість всіх продуктів потрібно розподілити на весь день, тобто на 5-6 прийомів їжі.

Розбавивши щоденне меню дієти рибою, невеликою кількістю крохмалистих продуктів і парою ложок рослинного масла, ви можете використовувати її більш тривалий час.

2014-11-23 Новини 1289
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists