Молоко після тренування.

Молоко після тренування.

Молоко після тренування. Для росту м’язів та здоров’я


Силачі початку минулого століття в один голос стверджували, ніби парне молоко є для спортсмена
 чарівної панацеєю. Лікарі говорили те ж саме. У ті роки вони прописували таке молоко багатьом пацієнтам як ліки. У чому ж криється секрет парного молока? Як встановила наука, воно містить «живі» імуноглобуліни, які посилюють імунітет, природні антитоксини, а також абсолютно особливі з'єднання під назвою цитокіни. До речі, ті ж самі цитокіни утворюються і в організмі людини. У нашому тілі вони виконують найрізноманітніші завдання, але одна з них справді унікальна. Вони втручаються в генетичний апарат стовбурових клітин, змушуючи їх перероджуватися в клітини м'язів.


Якщо ви «розбавите» свій силовий тренінг літрами парного молока, то відразу помітите прискорення зростання м'язової маси і сили. Крім того, ви підвищите рівень загального здоров'я, без якого силових і інших спортивних рекордів не буває.


Молоко для бодібілдерів має ще одну корисну властивість. Справа в тому, що калорійне харчування призводить до посиленої секреції всіх анаболічних гормонів, у тому числі інсуліну. Небезпека в тому, що інсулін обов'язково перетворить частина з'їдених вуглеводів в підшкірний жир. Це обумовлено його природної функцією – створювати аварійні запаси палива в організмі. Так от, молоко блокує цю функцію інсуліну. Будете його пити під час набору м'язової маси – менше накопите жиру!

2014-11-15 Новини 898
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists