Цукерки «Пташине молоко»

Склад продукту:

патока, масло вершкове «Селянське», молоко згущене, білок яєчний, агар-агар, кислота лимонна, екстракт ванілі, цукор, глазур (шоколад чорний, молоко коров’яче пастеризоване).

  • Енергетична цінність 100г продукту - 410.0 Ккал

Поживна цінність продукту (100 гр):

  • Білків 9.2 г
  • Жирів 14.0 г
  • Вуглеводи 36.0 г 

Термін придатності та умови зберігання: 

за t від 2°С до 4°С - 10 діб.

More details

 
More info

Практично кожен з нас хоч один раз, та пробував ці надхвичайно смачні цукерки з незвичною назвою і напевно задавався питанням, чому їх так називають.

Відомо, що пташиного молока не буває. Однак не так давно спростували цю теорію вчені. Згодні їх даними, воно є у фламінго, голубів, клестов, деяких пінгвінів. Інша справа, що воно мало нагадує звичне нам коров'яче молоко, яке стоїть у нас в холодильнику, - консистенцією воно швидше схоже на сир. Їм птахи вигодовують своїх дитинчат. Вважається, що таке молоко - велика рідкість, тому його вартість непомірно висока.

 

Але в давнину про це не знали. Якщо вірити легендам, саме таким молоком райські птахи вигодовували своїх пташенят. Для того, що б позбавитися від докучливих коханих, дівчата посилали їх на пошуки цього незвичайного «продукту».

 

Ті вирушали в дику пустелю, де в самоті вмирали від спраги. Між тим вважалося, що той, хто спробує цей рідкісний напій, стане абсолютно невразливим для зброї, так і для будь-яких хвороб. З тих пір словосполучення стало означати щось неймовірне, перш небачене і навіть неможливе. Ось таким незвичайним терміном і було вирішено назвати таку популярну нині солодкість.

 

Що ж до самих цукерок, то їх вперше почали випускати в Польщі в 1936 році. До речі, рецепт той же самий, що і у зефіру, правда, без додавання яєць. В 60-их роках минулого століття їх почали виробляти в СРСР на фабриці «Рот-Фронт» і вони дуже полюбилися споживачам. Ще через десяток років було прийнято рішення створити торт за тим самим рецептом, який мав однойменну назву. Знавці кажуть, що в ту пору цукерки були набагато смачніше, ніж зараз. Так це чи ні, ми, на жаль, вже не дізнаємося.

Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists