Торт «Наполеон»

Склад продукту:

борошно пшеничне вищого ґатунку, сіль харчова, маргарин, оцет, вода питна, яйця курячі 1 категорії, масло вершкове, молоко згущене.

  • Енергетична цінність 100г продукту - 372.0 Ккал

Поживна цінність продукту (100 гр):

  • Білків 6.5 г
  • Жирів 22.4 г
  • Вуглеводи 36.2 г 

Термін придатності та умови зберігання: 

за t від 0°С до 6°С - 7 діб.

More details

 
More info

Торти від "Молоко від фермера" - це не просто ласощі - це корисні, поживні та смачні десерти з використанням натуральних продуктів власного виробництва: сир кисломолочний, яйця курячі фермерські, вершки, масло вершкове, згущене молоко,  молоко, сир "Філадельфія", кефір.

Торт «Наполеон» готують для важливих подій та урочистих заходів. Без цього чудового торта не обходиться солодке меню жодного кафе та ресторану. «Наполеон» – це той же мільфей, тільки у форматі торта. Mille-feuilles по-французьки означає «тисяча верств», тобто це багатошаровий десерт з безлічі шарів тонкого тіста. У приготуванні «Наполеона» саме тісто має вирішальну роль – чим більш тонкими та легкими вийдуть коржі, тим смачнішим буде торт. Для приготування цього ніжного десерту кондитери ТМ «Молоко від фермера» обирають борошно тільки вищого ґатунку та натуральне, свіже масло –   цьому таємниця приготування справжнього «Наполеону».

Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists