Звідки береться

молоко?

Влітку харчуються свіжою травою, а взимку - запашним силосом та сіном з власних пасовищ

Про нас

Торгівельно-виробнича мережа «Молоко від фермера» - це, насамперед, екологічно чисті молочні продукти. Кожен із 30 видів нашої продукції є результатом роботи досвідченіших фахівців, які контролюють кожен етап виробництва, завдяки чому ми забезпечуємо своїх покупців якісними продуктами харчування.

Наша мережа працює на базі фермерського господарства «Острійське» Білоцерківського району Київської області. Високотехнологічний завод із виробництва  забезпечує створення продукції безпосередньо після доїння. Завдяки цьому у молоці зберігаються усі природні властивості та мікроелементи, а отже і продукція, створена на його основі, є більш корисною для споживачів.  Детальну інформацію про нашу ферму Ви знайдете у розділі «Виробництво».

Важливою ланкою на виробництві  є лабораторний контроль. На нашому заводі працюють технологи, мікробіологи, лаборанти-хіміки. Саме ці досвідчені спеціалісти контролюють якість виробленого як за фізико-хімічними, так і за мікробіологічними показниками на кожному етапі:
- постачання сировини;
- під час технологічного процесу виробництва продукції;
- готової продукції.

Крім того, ми перевіряємо якість пакувальних, допоміжних матеріалів. А контроль санітарного стану виробництва здійснюємо особливо прискіпливо.

Лабораторія обладнана найсучаснішими обладнанням.  Кожна партія молочної продукції, що виготовляється, проходить ретельний контроль якості. 

На сьогодні під ТМ «Молоко від фермера» пропонує споживачам:

молоко на розливсметанукефірряжанкувершкийогурти,  сири – м'які та твердісиркові масисметанкову масумасло декількох видів та ін.

Смак справжнього молока, якість, забезпечена контролем якості та кваліфікованими спеціалістами, та широкий асортимент – це те, що робить продукцію від ТМ «Молоко від фермера» найкращим вибором для вашої родини!


Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists