Ірис

Варене згущене молоко або ірис – густий коричнево-жовтий продукт зі смаком карамелі, отримується шляхом термообробки згущеного молока. Відносно складу ірису, то він відрізняється від звичайного згущеного молока меншим вмістом рідини, відповідно, концентрація інших компонентів в ньому вища. Високий вміст вітамінів, макро- та мікроелементів, а також амінокислот робить ірис не менш корисним, ніж згущене молоко.

Цікавим є той факт, що цей продукт майже повністю засвоюється організмом, не викликаючи серйозних захворювань за виключенням карієсу та ожиріння у випадку надмірного вживання ірису. Варене згущене молоко особливо корисне для людей з ослабленим імунітетом та недостатньою вагою. Цінність ірису полягає у його натуральності без використання штучних домішок та консервантів.

Ми використовуємо тільки сучасні технології виробництва та відмінну рецептуру, що забезпечує отримання якісного та корисного для організму вареного згущеного молока. Воно має неповторний смак та насичений аромат вареного молока.

Склад продукту

молоко згущене, яєчний білок, масло вершкове, цукор, кислота лимонна, ванілін.

Поживна цінність продукту ( 100 гр)

  • Енергетична цінність 1620 Ккал
  • Білків 3,3 гр
  • Жирів 7,5 гр
  • Вуглеводів 81,8 гр
Ірис
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists