Мед 0,5л

Мед – найдавніший і найкорисніший продукт, що володіє одночасно живильними і лікувальними властивостями. Вже стародавні греки використовували мед для лікування різних захворювань. Цінні властивості меду зумовлені його складом: крім цукрів (глюкози і фруктози) і води мед містить масу необхідних людині мікроелементів (залізо, йод, магній, калій, кальцій та інші), а також вітаміни, які є біогенними стимуляторами. Зважаючи на високу калорійність мед корисний для відновлення сил людям після важких захворювань, після спортивних змагань, після важких фізичних навантажень, а також дітям під час інтенсивного росту.

Мед підвищує імунітет організму, його опірність хворобам, у зв'язку з цим мед часто застосовують при застуді. Крім того, його використовується при лікуванні захворювань серцево-судинної системи, органів шлунково-кишкового тракту, шкірних та багатьох інших захворювань. Володіючи бактерицидною дією, мед є природним консервантом. Він ніколи не покривається пліснявою, як і продукти, занурені в нього.

Користь меду на практиці підтверджена мільйони разів, і людина, що використовує мед для лікування або підтримки свого нормального стану здоров'я, практично не потребує тих лікарських препаратів (з хімічними елементами), які пропонують різні фармацевтичні компанії. А такий поживний десерт як сир з медом або горіхи з медом, користь яких відома навіть маленьким дітям, тільки додає величезну значимість меду при всебічному його використанні. Користь меду - це "аксіома", яка не потребує доказів!

Мед 0,5л
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists