Запіканка сирна

Сирна запіканка – широко відома страва на основі сиру з додаванням натуральних ягід і фруктів. Вона дуже корисна і смачна, а тому є одним з найулюбленіших десертів дітей та дорослих. Користь запіканки обумовлена вмістом в ній мінералів, вітамінів, жирів, білків та вуглеводів, які необхідні для людини будь-якого віку; вони знаходяться у збалансованій формі й легко засвоюються організмом.
Ніжна сирна запіканка добре підходить для дитячого та дієтичного харчування, а також є незамінною стравою для людей з проблемами травлення, оскільки не викликає подразнення слизистої оболонки шлунку і не підвищує кислотність.  Запіканка –  неодмінний компонент раціону харчування дітей, хворих, людей похилого віку, спортсменів.

Наявність сирної запіканки у вашому раціоні буде корисною для серцево-судинної та нервової систем, сприятиме зміцненню кісток і зубів, а також росту волосся та нігтів.

Калорійність запіканки невелика, тому вона добре підходить як для ситного сніданку, так і для легкої вечері, і звісно, є ідеальним варіантом для перекусів на роботі.

Смакові якості сирної запіканки нікого не залишать байдужим, спробуйте самі та переконайтесь!

Склад продукту

сир кисломолочний 9%, цукор білий, родзинки, молоко коров’яче знежирене, яйця курячі, крупа манна, сіль кухонна харчова, кориця мелена, камедь рожкового дерева.

Поживна цінність продукту (100 гр)

  • Енергетична цінність 1806 кДж
  • Білків 14.5 гр
  • Жирів 12.0 гр
  • Вуглеводи – 23.4 г
Запіканка сирна
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists